Щоденне меню

Фото наших смачних та корисних страв знаходяться за цим посиланням

Оновилось меню в закладах дошкільної освіти з січня 2022 року, тому у батьків з'явилось безліч запитань. Все нове на перший погляд здається не зрозумілим, але ми хочемо внести ясність щодо питання харчування дошкільнят. До закладу постачають продукти харчування тільки якісні та сертифіковані. Ми в свою чергу дотримуємося всіх вимог та термінів зберігання продуктів. Наші кухарі дотримуються технології приготування нових страв максимально докладаючи зусилля, щоб приготувати дітям сніданки, апетитні обіди та корисні вечері, які малята будуть з'їдати із задоволенням. Ми запевняємо, що всі зміни у харчуванні спрямовані на покращення здоров'я дітей, це дуже добре, що ми маємо можливість з малечку привчити дітей харчуватися корисно та збалансовано.

Які ж відбулися позитивні зміни у дитячому харчуванні?

​Збільшено кількість споживання: фруктів, овочів, м'яса, риби, кисломолочних продуктів, круп та бобових;

Обмежено кількість споживання: солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походення;

Зменшено кількість споживання: хлібобулочних виробів та картоплі;

Виключено: ковбасні вироби, плодоовочеві консерви, кондитерські вироби.