Організація освітнього процесу

Організація освітнього процесу в закладі дошкільної освіти
    ЗДО № 29 у своїй діяльності керується:
Закони України

“Про освіту”

“Про дошкільну освіту”

“Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу”

“Про охорону дитинства”

“Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”

-  Законом "Про мови",https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2704-19

Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи схвалюється педагогічною радою  закладу дошкільної освіти, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з відділом освіти Холодногірського району  у місті Харкові.
    План роботи  закладу дошкільної освіти на оздоровчий період погоджується з санітарно-епідеміологічною службою.
    У  закладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання і виховання дітей.
    Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за  освітньою програмою навчання і виховання "Дитина" від 2 до 7 років. затвердженою Міністерством освіти і науки України.
    ЗДО у 2021 / 2022 н.р, організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямками:

1.Поглибити роботу з дітьми по розвитку зв’язного мовлення ,удосконалити роботу по вивченю дітей української мови..

2. Формування екологічної компетентності дітей через  пошуково-дослідницьку діяльність.

3.Залучання дитини до системи цінностей культури і традицій українського народу, виховання шанобливого ставлення до його надбань та рідної мови.